Precīzs domas atspoguļojums


 
 
 
 

Lingmaster dalība ELIA Networking Days Budapest konferencē

2012. g. 17. septembris | Skatījumi: 81086


 

Jau piekto reizi Lingmaster veiksmīgi apmeklēja Eiropas valodu nozares asociācijas (ELIA) rīkoto konferenci Networking Days, kas norisinājās no 4. līdz 6. oktobrim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā.
Konferences ietvaros Lingmaster pārstāves piedalījās tirdzniecības veicināšanas un sakaru veidošanas darbsemināros, kā arī izmantoja iespēju satikt un aprunāties ar esošajiem sadarbības partneriem, lai nostiprinātu esošo sadarbību un vienotos par turpmāko darbības plānu nākotnē. Šī konference sniedza arī lielisku iespēju nodibināt jaunus kontaktus ar uzņēmumu pārstāvjiem, kas varētu būt Lingmaster potenciālie klienti nākotnē. Ar vairākiem uzņēmumiem pēc konferences apmeklējuma tika noslēgti sadarbības līgumi, kas ir vērā ņemams ieguvums Lingmaster veiksmīgas uzņēmējdarbības veicināšanai.
Pasākuma laikā tika gūtas arī jaunas idejas, kā uzlabot un optimizēt Lingmaster darbību nākotnē, un iedvesma no citu veiksmīgās pieredzes.
Konferences laikā Lingmaster pārstāves aktīvi prezentēja uzņēmumu un tā sniegtos pakalpojumus gan plašai auditorijai, gan individuālās sarunās, kas veicināja uzņēmuma atpazīstamību starptautiskajā tirgū.

LINGMASTER, SIA ir noslēdzis 26. februārī līgumu Nr. L-ĀTA-13-1326 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Lingmaster dalība ELIA Networking Days konferencē īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

 

Segvārds:

 
 

  Sākums Par mums Pakalpojumi Tehnoloģijas Jaunumi Darbinieki Klienti Saites

Autortiesības © 2019

www.lingmaster.com