Precīzs domas atspoguļojums


 
 
 
 

Jaunumi

2016. g. 11. aprīlis
ELIA Networking Days konference Maljorkā

 


 

LINGMASTER turpina ikgadējo tradīciju, piedaloties konferencē ELIA Networking days, kas šogad no 21.-22. aprlīlim norisināsies Maljorkas salā Spānijā. Konferencē pulcēsies valodas un lokalizācijas nozares uzņēmumu vadītāji un pārstāvji. Konferencei ir unikāls strukturēts formāts, kas veicina domu rosinošas diskusijas par tulkošanas darba norises uzlabošanu.

Mēs centīsimies nodibināt jaunus sakarus, gūt jaunas idejas un ļausimies iedvesmai no citu dalībnieku pieredzes.

Tiksimies Maljorkā!

 

 

 

2012. g. 14. decembris
Jaunums! Tagad tiek piedāvāti arī tulkojumi no ķīniešu valodas uz latviešu valodu

 

 

 

 

2012. g. 26. oktobris
Ziemeļvalstu tulkošanas nozares forums

 

 


 

 Jau otro gadu Lingmaster apmeklēs Ziemeļvalstu tulkošanas nozares forumu, kas norisināsies no 22. līdz 23. novembrim Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā. Šī foruma mērķis ir pieredzes un zināšanu apmaiņa starp Baltijas un Ziemeļvalstu tulkošanas un lokalizācijas nozares uzņēmumiem, kuri interesējas par nozares tendencēm, tehnoloģijām un problēmu risinājumiem. Šogad foruma galvenā tēma ir uzņēmumu iekšējo un ārējo resursu vadība dažādiem uzņēmējdarbības modeļiem. Foruma laikā uzstāsies interesanti cilvēki, kas dalīsies atšķirīgā pieredzē par konkrēto tēmu.

Uz tikšanos Kopenhāgenā!

LINGMASTER, SIA ir noslēdzis 2013. gada 25. aprīli līgumu Nr. L-ĀTA-13-1424 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta „Lingmaster dalība Nordic Translation Industry Forum konferencē” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

 

 

2012. g. 17. septembris
Lingmaster dalība ELIA Networking Days Budapest konferencē


 

Jau piekto reizi Lingmaster veiksmīgi apmeklēja Eiropas valodu nozares asociācijas (ELIA) rīkoto konferenci Networking Days, kas norisinājās no 4. līdz 6. oktobrim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā.
Konferences ietvaros Lingmaster pārstāves piedalījās tirdzniecības veicināšanas un sakaru veidošanas darbsemināros, kā arī izmantoja iespēju satikt un aprunāties ar esošajiem sadarbības partneriem, lai nostiprinātu esošo sadarbību un vienotos par turpmāko darbības plānu nākotnē. Šī konference sniedza arī lielisku iespēju nodibināt jaunus kontaktus ar uzņēmumu pārstāvjiem, kas varētu būt Lingmaster potenciālie klienti nākotnē. Ar vairākiem uzņēmumiem pēc konferences apmeklējuma tika noslēgti sadarbības līgumi, kas ir vērā ņemams ieguvums Lingmaster veiksmīgas uzņēmējdarbības veicināšanai.
Pasākuma laikā tika gūtas arī jaunas idejas, kā uzlabot un optimizēt Lingmaster darbību nākotnē, un iedvesma no citu veiksmīgās pieredzes.
Konferences laikā Lingmaster pārstāves aktīvi prezentēja uzņēmumu un tā sniegtos pakalpojumus gan plašai auditorijai, gan individuālās sarunās, kas veicināja uzņēmuma atpazīstamību starptautiskajā tirgū.

LINGMASTER, SIA ir noslēdzis 26. februārī līgumu Nr. L-ĀTA-13-1326 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta Lingmaster dalība ELIA Networking Days konferencē īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

 

2012. g. 22. jūnijs
Jaunums!


Zvērināta tulkotāja apstiprināti tulkojumi

 

Tagad piedāvājam arī zvērināta tulkotāja apstiprinātus tulkojumus no angļu, vācu un krievu valodas uz latviešu valodu. Šajās valodu kombinācijās nodrošinām arī notāra apstiprinātus tulkojumus.

 

2012. g. 24. maijs
Eiropas Valodu nozares asociācijas (ELIA) sakaru veidošana dienas


 

LINGMASTER piedalījās Eiropas valodu nozares asociācijas (ELIA) rīkotajā konferencē ELIA Networking Days Madrid, kas norisinājās no 3. līdz 5. maijam Madridē. Šī ir jau ceturtā reize, kad Lingmaster ar prieku ņēma dalību šajā pasākumā.

Šogad Lingmaster piedalījās praktiskā seminārā, kura laikā uzņēmuma tirgvedības vadītāja iepazīstināja auditoriju ar uzņēmumu Lingmaster, tā pakalpojumiem un vērtībām, atbildēja uz potenciālo klientu un interesentu uzdotajiem jautājumiem un saņēma prezentācijas novērtējumu un ieteikumus. Konferences gaitā norisinājās praktiski semināri, prezentācijas, kā arī pieredzes un viedokļu apmaiņa par aktuālām lokalizācijas nozares tēmām, problēmām, jauniem nozares produktiem un pakalpojumiem. Konferences dalībniekiem bija iespēja veidot attiecības ar potenciālajiem klientiem un stiprināt attiecības ar jau esošajiem partneriem un klientiem.

 

2011. g. 20. janvāris
Jaunums!


Piedāvājam tulkojumus no franču un zviedru valodas uz latviešu valodu

 

Kopš šī gada sākuma varam iepriecināt klientus, kuriem nepieciešams tulkot tekstus no franču un zviedru valodas uz latviešu valodu. Tagad šīs valodu kombinācijas piedāvājam līdztekus jau esošajām. Plašāku informāciju par piedāvātajām tulkošanas valodu kombinācijām skatiet šeit.

 

 
 

  Sākums Par mums Pakalpojumi Tehnoloģijas Jaunumi Darbinieki Klienti Saites

Autortiesības © 2010

www.lingmaster.com