Precīzs domas atspoguļojums


 
 
 
 
 
 

Valodas kvalitātes nodrošināšanas pakalpojumi

 

Gandrīz katrs uzņēmums cenšas sazināties ar saviem klientiem rakstiskā formā — galvenokārt tās ir uzņēmumu mājas lapas, informatīvi un reklāmas bukleti, prezentācijas materiāli. Taču bieži tiek aizmirsts, cik svarīga loma ir valodai, kurā tiek uzrunāts esošais un potenciālais klients. Valoda ir spēcīgs līdzeklis, lai radītu pirmo iespaidu par uzņē­mumu, tāpēc ir īpaši svarīgi šīs vizītkartes veidošanu uzticēt profesionāļiem.

Līdztekus tehniskajai tulkošanai un programmatūras lokalizācijai īpaši piedāvājam pakalpojumus, kas no­drošina rakstisko tekstu kvalitāti — literāro rediģēšanu, korektūru, maketa pārbaudi, neatkarīgu valodas kvalitātes novērtējumu un terminoloģijas pārvaldību, kā arī konsultācijas lokalizācijas un globalizācijas jautājumos.
Pēc jūsu pasūtījuma izstrādāsim detalizētus terminu glosārijus, kas tulkotājiem, redaktoriem, kā arī jūsu uzņēmuma personālam turpmāk ļaus lietot konsekventu terminoloģiju.
Uzņēmumiem piedāvājam izstrādāt valodas stila vadlīnijas, kas korporatīvajos tekstos un lietojumprogrammās palīdzēs saglabāt vienotu valodas stilu.

 
 

  Sākums Par mums Pakalpojumi Tehnoloģijas Jaunumi Darbinieki Klienti Saites

Autortiesības © 2019

www.lingmaster.com